Turklerklani Blog

Laptoplu Blogcu

Bu Şartlarda Youtube Türkçeleşir mi?

4 Yorum


Youtube yasağının üzerinden bayağı bir zaman geçti.1 ay’ı geçkin olduğu kesin.Kaçıncı youtube engellenmesidir bilinmez durumda öğrenmek için chip sdn vt gibi yerlere girip youtube engellendi haberlerini tarih sırasına göre aramakda gereklidir.Zaten sansürcülüğümüz filmlere gelişin kadınların göğsünün bile gözükmesinin yasaklanmasıyla belli oluyor aa ama durun o da ne magazin programında geçen yıl kanal 1 evet o kanalda bir haber var en sona saklanmış bu serin yaz gecelerinden içinizi ısıtmanın gerçek yolu az sonra ne görelim kadının alt bikinisi yok onu tv ye vermişler rtük’de bunu yayınlattı.Hani bu gibi kadnın göğsünün az görünmesi olumsuz örnekti.Eee kadının göğsü olumsuz örnek youtube’ye bir mail atıp sildirebileceğimiz videolar olumsuz örnek ama kadının belden aşağısı ne hikmetse olumlu örnek durumunda :).Konuya dönsek iyi olcak Alii saçmaladın gene sataşmadan duramıyon zaten başına bir iş gelcek ama ne.Hani tüm herkes tüm Türk internet kullanıcıları youtube’nin Türkçe olmasını istiyoralr bazılarıda Türkçeyi yetersiz bulup buna we want to turkish youtube diyorlar.Ehehe zaten bize gelen hiç birşey Türkçe değil ya neyse.Adamlar neden Türkçeleştirsin ki.Habure engel adamlar emek verip Türkçesini yaparlar diyelim peki bir engelleme daha olursa yine Türk kullanıcılar giremez se bu Türkçe dili ne için duracak orada süs’mü bir köpek kapının önüne gelir kovarsın gitmez kovarsın gitmez kovarsın gitmez yine kovarsın gitmez ama köpeğinde duyguları ve aklı vardır analyabilir bazı şeyleri sonunda istenmediği yerde de durmaz.Burada da youtube yöneticileri bizi Türkçeleştirecek birisi lazım diyolar ama bizim mahkemeler de yok sen git kend ülkende kal bizim sizin yutubunuza ihtiyacımız yok diyorlar aslında var google davasında muhtemelen buda vardır delil toplanırda google davası olmaz mı yüzlerce ses kaydı köpekler bile herşeyi anlayabilir durumda benec youtube yetkilileride bizim mahkemelerimizin onu istemediğini anladılar.

Yazar: Ali

Adım ali adımı sorabilirsin de özel hayatımdan sanane be insan :)

4 thoughts on “Bu Şartlarda Youtube Türkçeleşir mi?

  1. Ya ben zaten halen niye RTÜK var onu anlamadım. Bir kadının bir tarafı gözükse ne olacak gözükmese. Bu kadarmı sapık bir milletiz ya.

  2. youtube yasağı kalktı mı ? kim söylüyor onu?

  3. mrb ali,
    seninle link degısımı yapmak istiyorm.Ben seni günlük 2000 hitli pr3 bloga ekliyecem sen benim yeni albümler le ilgili sitemi ekliyecen.Tabii istiyorsan.ekleneceğin site http://www.ahmetdursun04.blogcu.com ekleyeceğin; http://www.dehsetnet.org eğer kabul edersen hostel04@hotmail.com adresini eklersen çok sevinirim.
    k.i.b

  4. Yasayla yasak getirmek çözüm zannediliyor bizim ülkemizde, halbuki bu çabalar hep boşuna herkesin başına jandarma dikilemez ki, önemli olan insanların vicdanlarını eğitmek. Bu günleri göreceğimiz meçhul.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s