Turklerklani Blog

Laptoplu Blogcu

Sansür Bir Hastalık mı?

2 Yorum


 Sansur

En son yazımı 9 temmuzda yazmıştım youtube o zaman engelliydi galiba.Hala engelli acaba sansürü uygulayan kısım için bir hastalık,tik haline felan mı geldi?

Engelin sansürün her türlüsüne karsiyim tamam pornografik siteleri engelliyorsunuz anladık kişi gelişiminde olumsuz rol oynuyor fakat bu youtubenin ne gibi olumsuz etkileri görülmüş?

İnsanları resmen erişim hakkından ediyorsunuz engellediniz ee ne oldu?Göremeyen kısım sadece biziz asıl görmemesi gerekenler görebiliyor biz görüpte o kisilere ana bacı sövemiyoruz.

Çok merak ediyorum kisinin yasama hakkının elinden alinmasi ile erisim hakkinin elinden alinmasi benzetmesini yapacak olursam birbirine yakin olur mu?Hala youtube erisime kapalıdır insanda insaf olur be.Yeri geldiginde irani kötüleyen,çok ağır sistem ile yönetiliyor diyen sizler siz çok hafifsiniz var ya.

Bazılarının tikleri olur artık hastalık derecesinde.O işi yapmazsa o gün o hafta o ay o yıl artık rahat edemez aklından çıkmaz sizede böyle bir hastalık felanmı rastgeldi.

İnsanlarla uğraşmak onların özgürlüğünü tek seferde ellerinden almak bu kadar kolaymı?

Merak ediyorum siz kimsinizde insanların özgürlüğünü ellerinden alıyorsunuz benden bir üstünlügünüz yok.Bırakında o videolara cezasını özgürlüğünü kısıtladığınız internet kullanıcısı versin sizin bu yaptığınız iranda ki ataerkil sisteme benzemekte başı açık olanın kafası kesilir evliliksiz ilişki kafa kesilir çok katı kurallar

İrandan bir farkımız olsun yahu Türk olduğumuzu her yerde belli etmeyin Türk oldugum için gururluyum ama bizi yönetenlerden gurur duymuyorum!

Siz kendi içinizdeki problemleri halledememişsiniz sizin ne haddinize siteleri yasaklamak?

Varya kendimi bir şekilde hissediyorumda söyleyemiyorum.Sanki ellerim,ayaklarım bağlanmış,ağzım kapanmış,gözlerim kapanmış öyle görünüşte insan gibi hissediyorum kendimi

Yazıklar Olsun bu sistemi yönetene yazıklar olsun bu gibi kolay kararlar alanlara.

Reklamlar

Yazar: Ali

Adım ali adımı sorabilirsin de özel hayatımdan sanane be insan :)

2 thoughts on “Sansür Bir Hastalık mı?

  1. Kesinlikle bir hastalık

  2. Kolay bırakılabilecek bir hastalık değil.Bakalım daha neler bekliyor bizi yakında insanlar yatırımlarını çekecekler Türkiyeden sözde gelişen bir devlet olacağız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s