Turklerklani Blog

Laptoplu Blogcu

5Posta Engellenmiş!!!

3 Yorum


Sonunda buda oldu şu bloglar aleminde zevkle okuduğum cinsellik konularından zevk aldığımdan değil adamın yazılarını okumaktan zevk alıyordum çok güzel bir yazış şekli vardı evet blog girişinde +18 de yazıyordu buna reğmen birileri bundan rahatsız olmuş olacak ki bizim özgürlüğümüzü kısıtlamakta üstlerine yok nedense bu ülkede sadece bazılarının istediği oluyor +18 diyorlar 18 yaş üstü bu güne kadar magazindeki götü başı memesi gözüktü gibi haberlere çok rastladık onlar +7 oldu bumu +18 oldu neyinizi rahatsız etti.O yada bu değide beni üzen nokta şu yüksek makamlar suç duyurusunda bulununca hep onların istediği olur ama özgürlüğü elinden alınan bizler başvuru yapınca mahkeme kabul bile etmez dışarı atar bizi kovarlar bir bakıma hep yüksek mercilerin istediği oluyor yazık yazık yazık…
Umarım bu tarih öncesi çağdan kalma düşüncelere sahip olan Türk adaleti ileriki asırlarda bizim düşündüğümüz gibi bir yere gelebilir.Şu an elleri ve ayakları zincirle bağlanmış olan birer köleyiz biz .Arada bi belki yemek verirler siteleri açıp kapamak gibi dahada yemek felanda yok onlar ne derse o itiraz edene kırbaç cezası işte biz köleyiz dedim ya doğru itiraz edince suçlu sen olursun etmezsen tanımaz etmez seni el ve ayaklar bağlı kalır böyle bir toplumda yaşıyoruz.

Yazık diyorum umarım 5Posta Blog açılır ve bende o güzel yazıları içerikleri keyifle okumaya devam edebilirim.

Edit://

5Posta bloga

http://70.32.94.41/

adresinden ulaşmanız mümkün ancan yazılara yıkladığınızda yine http://5posta.com’a  dönüyor onuda şöyle yapacaksınız sadece http://5posta.com/ adlı kısmı silip yerine http://70.32.94.41/ adresini eklerseniz yazıya erişebilirsiniz.

Yazar: Ali

Adım ali adımı sorabilirsin de özel hayatımdan sanane be insan :)

3 thoughts on “5Posta Engellenmiş!!!

 1. Destek için teşekkürler. Bloga ulaşılabiliyor hala (engelleme çabasına rağmen). Son yazımda da belirttiğim gibi devletin sansür aparatı sertleşemeyen penis gibi. Bir işe yaramıyor. Tabii trafik % 60 oranında düştü. Ama önemli değil, hala okunuyor, hala yorum yazılıyor, hala haberleşme sağlanabiliyor.

  Bunların günleri sayılı.. Bugün değil, yarın değil, ama birgün… Varsa kanuni bir daynak noktam, karşı dava açmayı düşünüyorum. Ama şunu da söyleyeyim, herkese de yayın:

  Bir hafta içinde google trafiğini de yeniden alacağım. Çok umurumda olmamasına rağmen. Umurumda değil diyorum, çünkü sürekli okuyucu olanlar yine geliyor. Türk internet kullanıcısının sansüre karşı bu kadar donanımlı olduğunu hesaba katmamıştım…

  • Fenasi abi senin asıl okuyucuların belli bizler geliyoruz
   başkalarının önemi yok
   ama illaki açacaklar
   aynı vermek isteyipte vermeye cesareti olmayan kızlar gibi sonradan açılırlar.

 2. Fenasi abi 🙂 senin asıl okuyucuların belli bizler geliyoruz 😀

  başkalarının önemi yok 😛

  ama illaki açacaklar

  aynı vermek isteyipte vermeye cesareti olmayan kızlar gibi sonradan açılırlar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s