Turklerklani Blog

Laptoplu Blogcu

Visual Basic.Net 2010 Eğitim Kitabı-Volkan Aktaş

8 Yorum


Bu kitabı bende aldım. Kendimce tavsiye ederim şahsen ben beğendim. Fiyatıda ucuz geldi. Kapıya servis eden online şubeler var. Gerçi hepsinde ediliyor 🙂 Ama hani kredi kartı felan diye düşünürseniz kredi kartı almayan ilknokta.com var. Kitaptan kısaca ben bahsedecek olursam ilk önceleri giriş seviyesinden başlatılıyor. Bir programcının öğrenmesi gereken temel içerikler kitapta mevcut. Framework 4.0 kullanılan bir çok proje mevcut. Kitabın yanında size birde CD verilecek. Kitabınız gelir ise CD nerede diye aramayın 🙂 Kitabın en karsında ya da sonunda 😀 içine yapıştırılmış şekilde.

Uzmanından Microsoft Visual Basic .Net 2010

Üstelik Kitap ile birlikte verilen CD ile ücretsiz olarak Microsoft Visual Studio .Net 2010 yazılımı ve yüzlerce örnek projeye sahip olacaksınız

Bu kitap ile Visual Studio .Net 2010 programı ile birlikte sunulan Microsoft Visual Basic .Net’in son sürümü olan 10. versiyonu her yönü ile uygulamalarla birlikte anlatılmıştır. Kitapta Microsoft Visual Basic .Net’in temel özelliklerinden başlanarak orta ve ileri seviyelere kadar bir çok özelliği anlatılmıştır.

Bu özellikler içerisinde Visual Basic .Net’in daha önceki sürümlerinden gelen özellikler olduğu gibi, 10. sürümü gelen bazı yeni özellikler de vardır.

Kitap, tamamı denenip çalıştırılmış olan profesyonel ve en çok kullanılan proje örnekleri ile desteklenerek, okuyucuların konuları pratik olarak daha iyi kavraması sağlanmıştır. Kitap ile birlikte verilen CD içerisinde şunları bulabileceksiniz. CD içerisinde temel olarak Visual Basic .Net Express tam sürümüne ait kurulum paketi ücretsiz olarak yer almaktadır. Bununla birlikte kitapta anlatılan konulara ait bütün projelerin ve uygulamaların kaynak kodları yer almaktadır.

Ayrıca CD içerisinde birçok profesyonel uygulamaların kaynak kodlarına erişebilecek ve kendinizi bu projeleri inceleyerek kendinizi geliştirebileceksiniz.

Üst kısımda ise yapımcının Açıklaması yer almakta.

Kitabı buradan

satın alabilirsiniz.

http://www.ilknokta.com/urun/103463/Visual-Basic–Net-10.html

Onun haricinde

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=466146&sa=52420081

Kitap yurdundan alabilirsiniz.

Ya da Hepsiburada.com sitesinden kampanya olarak alabilirsiniz.

http://www.hepsiburada.com/visual-basic.net-10/productDetails.aspx?categoryid=211651&productid=kkodlab16

Yazar: Ali

Adım ali adımı sorabilirsin de özel hayatımdan sanane be insan :)

8 thoughts on “Visual Basic.Net 2010 Eğitim Kitabı-Volkan Aktaş

  1. Yakında geçiş yapacağım ben de. Zamanı gelsin araştırmalarım sonunda ben de bir tane kitap edinirim. Paylaşımın için teşekürler

  2. vayy teşkler güzel olmuş…

  3. Süper olmuş, çok beğendim

  4. ya arkadaşlar bu kitap türkçemi acaba?

  5. Benim lise öğretmenimdi kendisi çok başarılı ve değerli bi hocamızdı.Bende kitaplarını aldım ve tavsiye ederim arkadaşlar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s